Hakkımızda


      Brainteam, Robotik ve İleri Teknoloji Ürünlerinin Tasarımı ve İmalatı hedefleri doğrultusunda kurulmuş olan bir ARGE firmasıdır. Exoskeleton sistemlerden, robot eğitim kitlerine, insansız hava aracından, içten yanmalı motorlara kadar çok sayıda projeyi bünyesinde barındıran Brainteam, bunların yanı sıra makine tasarımı ve konstrüksiyonu alanlarında da faaliyetlerine devam etmektedir.

      Ayrıca; mühendislik çözümlerinden, talaşlı imalat üretimine, kalıp tasarımı ve imalatından, 3 boyutlu yazıcıda prototip ürün tasarımı, doğrulanması, test ve analiz çözümlemelerine kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir.

      Teknolojiye yön veren projelerin öncüsü olmak vizyonu ile yola çıkan Brainteam, bu hedefe doğru emin ve kararlı adımlarla ilerlerken, yaratıcı fikirleri bir araya getirerek; robotik, mekanik, elektronik ve yazılım projelerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

      Son söz olarak belirtmek gerekir ki; Brainteam, bilgiye ve teknolojiye verdiği önemle, hayalleri gerçeğe dönüştürme cesaretini gösterecek enerji ve çabayı kararlılıkla ortaya koymaktadır ve bu çabayı arttırarak sürdürmeye devam edecektir!